FOTOGRAFOVE

Fotografove, znaczy fotografowie.

Jesteśmy dwójką ludzi- parą- w życiu prywatnym i zawodowym, których połączyła wspólna pasja i miłość do fotografowania. Na bieżąco uczestniczymy w kursach i szkoleniach fotograficznych doskonaląc swoje umiejętności i wiedzę. Ukończyliśmy fotografię na Politechnice Krakowskiej.

Najczęściej fotografujemy na terenie Śląska i Małopolski. Wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe w plenerze i w studio fotograficznym. Zajmujemy się fotografią wizerunkową, rodzinną, noworodkową/dziecięcą, ciążową i dla par. Chętnie zapiszemy w kadrze Wasze najpiękniejsze wydarzenia w życiu, takie jak śluby, wesela, chrzest, komunia, rocznice, eventy i inne okazje. Prawdziwe, niepowtarzalne i naturalne- to zdjęcia jakie robimy.

Posiadamy licencję na realizację zdjęć w Kościołach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Jak tworzymy piękne fotografie? Według doskonałego planu.

Do każdej sesji zdjeciowej i reportażu podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Nie ma dla nas większej satysfakcji niż pozytywny feedback po wykonanej pracy. Wykonanie dobrych zdjęć to nie tylko fotografowanie, to cały proces. Pracę nad każdymi zdjęciami dzielimy na 4 etapy.

01

Rozmowa z fotografem.

Opracowanie planu

Porozmawiamy o Waszych wymaganiach dotyczących sesji lub reportażu. Dla reportażu ważna będzie agenda wydarzenia. Dla sesji zdjęciowej opracowywujemy dedykowany poradnik z pozowania.

02

Realizacja sesji zdjęciowej.

Fotografowanie

W zależności od Waszych potrzeb wykonamy zdjęcia w studiu, plenerze, miejscu pracy lub w miejscu Waszego wydarzenia. Jeżeli będzie to koniecznie, przygotujemy specjalne tła lub rekwizyty np. 100-letni samochód 😎.

03

Obróbka graficzna zdjęć

Obróbka graficzna

Każde zdjęcie poddajemy naturalnej i starannej autorskiej obróbce graficznej. Nie stosujemy instagramowych filtrów za kilka $ 🤮. Przez lata wypracowaliśmy śwój styl obróbki, ktory kochamy💖.

04

Przesłanie zdjęć i dostawa albumu

Dostawa fotografii

Wszystkie zdjęcia znajdziesz w bezpiecznej galerii online. Będziecie mogli udostępniać swoje albumy Bliskim i Znajomym. Ponadto otrzymacie od nas niespodziankę😊.