Dnia 6 grudnia 2022 przez Damian Romek

Świąteczna promocja na fotografię ślubną

Święta Bożego Narodzenia to czas prezentów i wspólnego spędzania czasu w gronie najbliższych. Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykłą promocję.

Świąteczna promocja na fotografię ślubną

Szukasz fotografa na swoje wesele? To świetnie się składa, bo przygotowaliśmy prawdopodobnie najlepszą świąteczną promocję na zdjęcia ślubne, którą można nazwać dealem roku 😎.

Poza fotografią ślubną wykonujemy również m.in. sesje rodzinne, noworodkowe czy kobiece. Postanowiliśmy, że do każdego wykupionego pakietu ślubnego do dnia 31 grudnia 2022, otrzymasz od nas w prezencie Voucher na jedną z powyższych sesji.

Voucher jest ważny przez 2 lata od momentu podpisania umowy. Możesz go zachować dla siebie lub podarować bliskim jako prezent. Voucher jest opatrzony wyłącznie numerem, rodzajem pakietu (Essential, Premium lub Exclusive) i naszym znakiem holograficznym. Nie podlega wymianie na gotówkę lub usługi innych firm.

To nie wszystko, co dla Ciebie przygotowaliśmy, bo Voucher to dopiero jedna sesja. Wykonamy dla Ciebie romantyczną sesję narzeczeńską oraz reportaż z wieczoru kawalerskiego / panieńskiego.

Szczegóły oferty znajdują się w poniższym dokumencie. W razie pytań zachęcam do kontaktu.

Ze względu na duże zainteresowanie oferta będzie dotyczyć również roku 2025 😉

Pobierz ofertę